Loomakliiniku kampaania

Loomakliiniku kampaania

Kallid kassisõbrad‼️ Meie loomakliinik kiirustab anda Teile teada superpakkumisest!

20.01-28.02 võtame Teid vastu ilma visiiditasuta! 🎉
Tasuta tervisekontroll hõlmab üldist tervise hinnangut, hammaste ja kõrvade kontrolli, südame ja kopsude kuulatlemist ning vajadusel küüntelõikust 😻

loomakliinik

Regulaarsed visiidid arstile ka ilma mingite eriliste kaebusteta võivad aidata leida haiguse selle algstaadiumis. Kassid on kahjuks väga salalikud natuurid ja tihti peidavad sümptome kuni viimaseni. Arsti põhjalik läbivaatus, südame kuulatlemine, siseorganite palpalisatsioon – kõik see aitab välja tuua probleemi, kui selline on olemas.Eraldi tuleb välja tuua suuõõne kontroll ja profülaktilise hammaste puhastamise ja läbivaatamise tähtsus. Ei ole saladuseks, et kassi hammaste seisundil on suur mõju kassi üldseisundile. Bakterid, mis on kaasatud periodontalsetesse haigustesse võivad migreeruda läbi vereringe ka teistesse organitesse, järkjärgult neid hävitades.

Väga levinud tänapäeva kasside haigus on rasvumine ja suhkruhaigus, kui selle tulemus. Me kaalume oma patsiente igal visiidil. Hindame nende keha konditsiooni, jälgime tendentsi ja probleemide korral anname põhjalikke soovitusi toitumise alal.Ärge häbenege vastuvõtu ajal esitada palju küsimusi, meil on selle üle ainult hea meel, et te muretsete oma lemmiku tervise pärast.Pidage meeles, et haigust on alati kergem ennetada kui ravida!

Terviseprobleemi puhul toimuvad edasised uuringud tavahinnakirja järgi. Plaanilisi kirurgilisi menetlusi samuti teostame fikseeritud hinnakirja järgi.

Meie loomakliinik on täielikult varustatud vajaliku aparatuuriga. Röntgen (kaasa arvatud hambaröntgen), võimas ultraheli seade, vereapparaadid, mis võimaldavad kohapeal saada mõne minutiga analüüsi vastuseid, endoskoop. Operatsiooniruumis on kaasaegne inhalatsioonanesteesia aparaat ning vajalik monitooring.

Spetsiaalselt kasside jaoks meil on olemas Doppler vererõhumõõtja. Õigeaegselt avastatud ja kontrolli alla võetud hüpertensioon aitab vältida tõsiseid tagajärjeid.

Kassikliinikus on olemas professionaalne hambakabinet, kus saame teha nii rutiinseid suuhügieeni protseduure kui ka ravi.

Meie meeskond on välja treenitud just kassimeditsiinile ja kliinikukord vastab kõikidele kasside heaolu tagavatele tingimustele

Aja broneerimiseks palun helistage telefonil 5133504 🧡

Asume kaunimas linnaosas Lauluväljaku kõrval.